Strojní konstruktér

Co by bylo fajn, abys uměl?

Náš ideální kolega by chtěl mít chuť dělat zajímavé stroje. Vymýšlet pořádné „mašiny“, které usnadní lidem práci a tím zkvalitní jejich život. Musí tě konstrukce  bavit, musíš mít chuť učit se, případně naučit něco nás. Očekáváme komunikativní osobu, která bude „svůj“ stroj provázet od návrhu, až po výrobu a předání zákazníkovi. Osobu, která bude spolupracovat s kolegy konstruktéry a společně vytvoří produkt, na který budeme všichni hrdí.

Pokud máš navíc  praxi v oboru a jsi samostatný, pak tě bereme „všemi deseti“.

Plat? Podle schopností, ale počítáme i s částkou nad 70 tisíc.O

Co vlastně budeš dělat?

Budeš hodně přemýšlet, navrhovat a kreslit. Věříme v kreativní atmosféru, inspirativní prostředí a chytrá řešení. Pracujeme v Inventoru a využíváme jednoduché, ale sofistikované vlastní systémy práce s daty. Postupně nahrazujeme práci s papírem smysluplnou digitalizací s využitím 3D modelů ve výrobě. Každý den se snažíme věci vylepšovat a posouvat hranice možností a proto potřebujeme právě tebe. Kolegu, kámoše, parťáka na kterého se budeme moci spolehnout.
Určitě zapadneš do naší mladé party.
A pokud náhodou něco neumíš? To opravdu nevadí, protože se to u nás rychle naučíš.

Kam se budeš ráno těšit?

Máme novou moderní budovu v klidné části Turnova, ale především máme kolektiv, který ti pomůže a čeká na tebe.
Nebudeš jen malé kolečko v soukolí korporátu, ale člen party, který bude znát všechny osoby v naší firmě křestním jménem.
Pružná pracovní doba, obědy přímo v areálu firmy, možnost zvyšování kvalifikace a vzdělávání, příspěvky na životní pojištění, telefon a další benefity, které jsou dnes již standardem. Další benefity právě připravujeme.

Nástup? Kdykoliv … nejlépe ihned