Programátor PLC

Co by bylo fajn, abys uměl?

Náš ideální kolega je nadšenec do elektroniky, počítačů a jejich systémů.
Slova jako LAD, FBD , STL jsou běžnou součástí tvého slovníku. Baví tě zdolávat výzvy a jsi v práci systematický. Program píšeš tak, aby se v něm vyznali i ostatní.

Pokud máš navíc  praxi v oboru a jsi samostatný, pak tě bereme „všemi deseti“.

Plat? Podle schopností, ale počítáme i s částkou nad 70 tisíc.O

Co vlastně budeš dělat?

Bez kvalitního řízení, je celý stoj jen velká hromada drahého  železa. Hledáme usměvavého, pohodového programátora, který  pomůže vdechnout našim strojům život, udělat je bezpečné, efektivní a spolehlivé.
Pracujeme převážně s jednotkami SIEMENS, ale máme i zahraniční zákazníky, kteří požadují například Allen Bradley. Pokud ti tato značka nic moc neříká, nevadí. Není to nic dramaticky odlišného od Simatic.Nechceme abys jen seděl v kanceláři. Mnoho práce se odehrává přímo u strojů v naší hale, případně u zákazníků. Nuda to opravdu není, spíše hromada výzev a kreativních řešení.
A pokud náhodou něco neumíš? To opravdu nevadí, protože se to u nás rychle naučíš.

Kam se budeš ráno těšit?

Máme novou moderní budovu v klidné části Turnova, ale především máme kolektiv, který ti pomůže a čeká na tebe.
Nebudeš jen malé kolečko v soukolí korporátu, ale člen party, který bude znát všechny osoby v naší firmě křestním jménem.
Pružná pracovní doba, obědy přímo v areálu firmy, možnost zvyšování kvalifikace a vzdělávání, příspěvky na životní pojištění, telefon a další benefity, které jsou dnes již standardem.

Nástup? Kdykoliv … nejlépe ihned