Volná Místa

Hledáme parťáky, kolegy, posily, zkrátka šikovné lidi s otevřenou myslí, chutí se učit a touhou profesně růst. Opravdu rosteme, zlepšujeme se a neustále přijímáme větší a větší výzvy a projekty. O

Věříme, že více než stravenky a zlevněné mobilní volání, tě zajímá skutečná náplň práce a prostředí, do kterého bys nastupoval.

Platy jsou dnes v oboru víceméně srovnatelné, takže hlavním rozdílem je právě firemní kultura, parta, kreativní náplň práce a možnost podílet se na něčem opravdu inovativním.

PROGRAMÁTOR PLC

Co by bylo fajn, abys uměl?

Náš ideální kolega je nadšenec do elektroniky, počítačů a jejich systémů.
Slova jako LAD, FBD , STL jsou běžnou součástí tvého slovníku. Baví tě zdolávat výzvy a jsi v práci systematický. Program píšeš tak, aby se v něm vyznali i ostatní.

Pokud máš navíc praxi v oboru a jsi samostatný, pak tě bereme „všemi deseti“.

Plat?   Podle schopností, ale počítáme i s částkou nad 70 tisíc.

Co vlastně budeš dělat?

Bez kvalitního řízení, je celý stroj jen velká hromada drahého železa. Hledáme usměvavého, pohodového programátora, který pomůže vdechnout našim strojům život, udělat je bezpečné, efektivní a spolehlivé.
Pracujeme převážně s jednotkami SIEMENS, ale máme i zahraniční zákazníky, kteří požadují například Allen Bradley. Pokud ti tato značka nic moc neříká, nevadí. Není to nic dramaticky odlišného od Simatic. Nechceme abys jen seděl v kanceláři. Mnoho práce se odehrává přímo u strojů v naší hale, případně u zákazníků. Nuda to opravdu není, spíše hromada výzev a kreativních řešení.
A pokud náhodou něco neumíš? To opravdu nevadí, protože se to u nás rychle naučíš.

Kam se budeš ráno těšit?

Máme novou moderní budovu v klidné části Turnova, ale především máme kolektiv, který ti pomůže a čeká na tebe.
Nebudeš jen malé kolečko v soukolí korporátu, ale člen party, který bude znát všechny osoby v naší firmě křestním jménem.
Pružná pracovní doba, obědy přímo v areálu firmy, možnost zvyšování kvalifikace a vzdělávání, příspěvky na životní pojištění, telefon a další benefity, které jsou dnes již standardem.

Nástup? Kdykoliv … nejlépe ihned
ASISTENTKA konstrukční kanceláře

Hledáme posilu do současného týmu, člověka, který rychle naskočí do celého koloběhu a je schopný samostatné práce. Stěžejním oddělením naší firmy je strojní a elektro konstrukce, kde vymýšlíme a navrhujeme stroje, které usnadňují lidem práci. Naši konstruktéři jsou odborníci, ale administrativa bývá jejich slabinou. Proto hledáme tebe! Někoho, kdo dá dokumentaci řád a vnese kreativitu a invenci do nudné, ale nutné “papírové války”. Budeš se podílet na  tvorbě zákaznických návodů,  projektové dokumentace a s tím spojené administrativě.

Semtam někomu naplánuješ služební cestu, zavoláš zákazníkovi, zařídíš schůzku či jednání o projektu.

Rozhodně na Tebe nečeká rutina, stereotyp a nuda. Práce v našem týmu je pestrá a každý den se naučíš něco nového.

 

Plat? Podle schopností, ale počítáme i s částkou nad 30 tisíc.O

Co od Tebe čekáme a bez čeho se v týmu neobejdeš?

  • pokročilá znalost anglického jazyka – takřka denně budeš  pracovat s dokumenty, které jsou v cizím jazyce
  • výborná znalost českého jazyka – nejde jen o interní sdělení a komunikaci, budeš připravovat např. návody, dokumentaci a korespondenci, které budou vizitkou naší firmy.
  • velkou výhodu budeš mít, pokud už jsi na podobné pozici pracoval/a a na vlastní kůži znáš, jaký kolotoč se v kanceláři točí, že asistentka jen nevaří kávu 🙂
  • znalost MS Office programů – na denní bázi budeš pracovat s dokumenty, tabulkami a interními systémy. Word, Excel a Acrobat na pokročilé uživatelské úrovni je nutný základ.
  • flexibilita – asistentka je zásadní podpora týmu, takže je třeba umět si přizpůsobit tomu, co je právě důležité.  

Co Ti nabídneme navíc?

  • práci ve zkušeném týmu, kteří tvou každodenní pomoc umí ocenit a váží si jí
  • dovolenou v rozsahu 5-ti týdnů
  • neformální, přátelské prostředí středně velké firmy, kde si všichni znají, tykají si jsou dobrá parta.

Kam se budeš ráno těšit?

Máme novou moderní klimatizovanou budovu v klidné části Turnova, ale především máme kolektiv, který ti pomůže a čeká na tebe.
Nebudeš jen malé kolečko v soukolí korporátu, ale člen party, který bude znát všechny osoby v naší firmě křestním jménem.
Pružná pracovní doba, obědy přímo v areálu firmy, možnost zvyšování kvalifikace a vzdělávání, příspěvky na životní pojištění, telefon a další benefity, které jsou dnes již standardem. Další benefity právě připravujeme.

Nástup? Kdykoliv … nejlépe ihned

 

ELEKTRO MONTÉR, elektrikář s úsměvem

Co by bylo fajn, abys uměl?

Náš ideální kandidát na tuto pozici je velký fanda do všeho co nese název elektro a má zkoušky z „50“ alespoň §6 Velkou výhodou bude angličtina a řidičák „B“

Zásadní podmínkou je ochota se učit, okoukat od kolegů ty správné finty a postupy a postupně si troufnout na samostatné  projekty.

Co vlastně budeš dělat?

Konstruktéři navrhnou nějaký zajímavý stroj a ty mu pomůžeš na svět. Provedeš veškerá zapojení, připravíš rozvaděč, připojíš senzory, ventily a mnoho dalších různých komponenet. S elektrokonstruktérem budeš konzultovat postup i vzhled stroje. Vzhledem k tomu, že u nás prakticky neexistuje sériová výroba, je každý stroj originál a tak je práce velmi různorodá a zajímavá. 
Každý den se naučíš něco nového a budeš dělat něco jiného. 

 

Kam se budeš ráno těšit?

Máme novou moderní budovu v klidné části Turnova, ale především máme kolektiv, který ti pomůže a čeká na tebe. Nebudeš jen malé kolečko v soukolí korporátu, ale člen party, který bude znát všechny osoby v naší firmě křestním jménem. Pružná pracovní doba, obědy přímo v areálu firmy, možnost zvyšování kvalifikace a vzdělávání, příspěvky na životní pojištění, telefon a další benefity, které jsou dnes již standardem.

Nástup? Kdykoliv … nejlépe ihned