Volná Místa

Hledáme parťáky, kolegy, posily, zkrátka šikovné lidi s otevřenou myslí, chutí se učit a touhou profesně růst. Opravdu rosteme, zlepšujeme se a neustále přijímáme větší a větší výzvy a projekty. O

Věříme, že více než stravenky a zlevněné mobilní volání, tě zajímá skutečná náplň práce a prostředí, do kterého bys nastupoval.

Platy jsou dnes v oboru víceméně srovnatelné, takže hlavním rozdílem je právě firemní kultura, parta, kreativní náplň práce a možnost podílet se na něčem opravdu inovativním.¨

ASISTENTKA konstrukční kanceláře

Hledáme posilu do současného týmu, člověka, který rychle naskočí do celého koloběhu a je schopný samostatné práce. Stěžejním oddělením naší firmy je strojní a elektro konstrukce, kde vymýšlíme a navrhujeme stroje, které usnadňují lidem práci. Naši konstruktéři jsou odborníci, ale administrativa bývá jejich slabinou. Proto hledáme tebe! Někoho, kdo dá dokumentaci řád a vnese kreativitu a invenci do nudné, ale nutné “papírové války”. Budeš se podílet na  tvorbě zákaznických návodů,  projektové dokumentace a s tím spojené administrativě.

Semtam někomu naplánuješ služební cestu, zavoláš zákazníkovi, zařídíš schůzku či jednání o projektu.

Rozhodně na Tebe nečeká rutina, stereotyp a nuda. Práce v našem týmu je pestrá a každý den se naučíš něco nového.

Plat? Podle schopností, ale počítáme i s částkou nad 30 tisíc.O

Co od Tebe čekáme a bez čeho se v týmu neobejdeš?

  • pokročilá znalost anglického jazyka – takřka denně budeš  pracovat s dokumenty, které jsou v cizím jazyce
  • výborná znalost českého jazyka – nejde jen o interní sdělení a komunikaci, budeš připravovat např. návody, dokumentaci a korespondenci, které budou vizitkou naší firmy.
  • velkou výhodu budeš mít, pokud už jsi na podobné pozici pracoval/a a na vlastní kůži znáš, jaký kolotoč se v kanceláři točí, že asistentka jen nevaří kávu 🙂
  • znalost MS Office programů – na denní bázi budeš pracovat s dokumenty, tabulkami a interními systémy. Word, Excel a Acrobat na pokročilé uživatelské úrovni je nutný základ.
  • flexibilita – asistentka je zásadní podpora týmu, takže je třeba umět si přizpůsobit tomu, co je právě důležité.

Co Ti nabídneme navíc?

  • práci ve zkušeném týmu, kteří tvou každodenní pomoc umí ocenit a váží si jí
  • dovolenou v rozsahu 5-ti týdnů
  • neformální, přátelské prostředí středně velké firmy, kde si všichni znají, tykají si jsou dobrá parta.

Kam se budeš ráno těšit?

Máme novou moderní klimatizovanou budovu v klidné části Turnova, ale především máme kolektiv, který ti pomůže a čeká na tebe. Nebudeš jen malé kolečko v soukolí korporátu, ale člen party, který bude znát všechny osoby v naší firmě křestním jménem. Pružná pracovní doba, obědy přímo v areálu firmy, možnost zvyšování kvalifikace a vzdělávání, příspěvky na životní pojištění, telefon a další benefity, které jsou dnes již standardem. Další benefity právě připravujeme.

Nástup? Kdykoliv … nejlépe ihned
Strojní konstruktér - senior

Mechanical Engineer/Konstruktér

Do našeho skvělého týmu strojních konstruktérů hledáme nového kolegu na pozici Mechanical Engineer/Konstruktér, který převezme zodpovědnost za samostatné vedení projektů.

Co budeš u nás dělat?
Tvým úkolem bude tvorba technických návrhů, za spolupráce s ostatními členy projektového týmu, vyběr nejvhodnější varianty, která bude splňovat požadavky zákazníka a bude realizovatelná ve výrobě. Dále pak zodpovědnost za vytváření, údržbu, modifikace a revize technické dokumentace.

Co bys měl splňovat a umět?

  • SŠ/VŠ strojního zaměření nebo alespoň 4 roky praxe na obdobné pozici
  • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme ti práci v dynamické firmě se všemi výhodami, které očekáváš.
Za tvé schopnosti a čas ti nabízíme plat 35 000- 60 000 Kč + bonusy. Vše závislé na kvalitě tvé práce.

PLC Programátor

Programátor PLC

Hledáme kolegu, který nám pomůže zvládnout nápor poptávek a zakázek. Hledáme zapáleného geeka, člověka, kterého baví programování, technická řešení, kamerové systémy a všelijaká další „hejblátka a blikátka“ a chce, aby mu práce splynula s koníčkem.

Co by tvořilo náplň tvé práce?

Zpočátku : Diagnostika, údržba a úprava programů PLC na platformě SImatic – než se zorientuješ v tom co a jak děláme.
Hned poté : Programování PLC a HMI. Programování computer vision systémů. Návrhy řešení pomocí umělé intelignece a další zajímavé obory. Stačí si jen vybrat.

Co bys měl umět:  Především hledáme osobu, pro kterou je IT hlavním koníčkem a zaměřením. Umíš programovat v některém z vyšších jazyků nebo přímo PLC? Pak jsi přesně náš člověk.
Zbytek se naučíš u nás

Dle zkušeností, schopností a přidané hodnoty : 35 000 – 70 000 Kč.+ bonusy

Po zapracování se plat velmi rychle a velmi výrazně zvyšuje.