Asistent/ka – posila naší konstrukční kanceláře

Hledáme posilu do současného týmu, člověka, který rychle naskočí do celého koloběhu a je schopný samostatné práce. Stěžejním oddělením naší firmy je strojní a elektro konstrukce, kde vymýšlíme a navrhujeme stroje, které usnadňují lidem práci. Naši konstruktéři jsou odborníci, ale administrativa bývá jejich slabinou. Proto hledáme tebe! Někoho, kdo dá dokumentaci řád a vnese kreativitu a invenci do nudné, ale nutné “papírové války”. Budeš se podílet na  tvorbě zákaznických návodů,  projektové dokumentace a s tím spojené administrativě.

Semtam někomu naplánuješ služební cestu, zavoláš zákazníkovi, zařídíš schůzku či jednání o projektu.

Rozhodně na Tebe nečeká rutina, stereotyp a nuda. Práce v našem týmu je pestrá a každý den se naučíš něco nového.

 

Plat? Podle schopností, ale počítáme i s částkou nad 30 tisíc.O

Co od Tebe čekáme a bez čeho se v týmu neobejdeš?

  • pokročilá znalost anglického jazyka – takřka denně budeš  pracovat s dokumenty, které jsou v cizím jazyce
  • výborná znalost českého jazyka – nejde jen o interní sdělení a komunikaci, budeš připravovat např. návody, dokumentaci a korespondenci, které budou vizitkou naší firmy.
  • velkou výhodu budeš mít, pokud už jsi na podobné pozici pracoval/a a na vlastní kůži znáš, jaký kolotoč se v kanceláři točí, že asistentka jen nevaří kávu 🙂
  • znalost MS Office programů – na denní bázi budeš pracovat s dokumenty, tabulkami a interními systémy. Word, Excel a Acrobat na pokročilé uživatelské úrovni je nutný základ.
  • flexibilita – asistentka je zásadní podpora týmu, takže je třeba umět si přizpůsobit tomu, co je právě důležité.  

Co Ti nabídneme navíc?

  • práci ve zkušeném týmu, kteří tvou každodenní pomoc umí ocenit a váží si jí
  • dovolenou v rozsahu 5-ti týdnů
  • neformální, přátelské prostředí středně velké firmy, kde si všichni znají, tykají si jsou dobrá parta.

Kam se budeš ráno těšit?

Máme novou moderní klimatizovanou budovu v klidné části Turnova, ale především máme kolektiv, který ti pomůže a čeká na tebe.
Nebudeš jen malé kolečko v soukolí korporátu, ale člen party, který bude znát všechny osoby v naší firmě křestním jménem.
Pružná pracovní doba, obědy přímo v areálu firmy, možnost zvyšování kvalifikace a vzdělávání, příspěvky na životní pojištění, telefon a další benefity, které jsou dnes již standardem. Další benefity právě připravujeme.

Nástup? Kdykoliv … nejlépe ihned